"Оптикс" откри нов цех за 500 хил. лв.
В производствения участък ще се прави краен монтаж на термовизионни изделия


Иглика Филипова

Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"
Общо 500 хил. лв. е инвестирал производителят на оптична техника "Оптикс" в изграждането на цех за краен монтаж на термовизионни изделия в парка си в Панагюрище. В новия производствен участък, който беше открит миналата седмица, ще се сглобяват мерници, камери и други продукти за наблюдение и охрана. Повечето от компонентите се изработват в самия завод, включително и софтуерът, уточниха от компанията. В цеха ще работят около 30 души.
Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата
* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.
11 коментара
Браво! Производство и трябва на тази държава.
[quote#1:"sto67nes"]Браво! Производство и трябва на тази държава.[/quote]
++ и още повече разработки (които в случая очевидно има).
Дано да продължат да се развиват (и по-)успешно.
Браво!
Браво! Повече такива новини!
поздравления
На Булгаристан му трябват още поне 10 000 такива производствени цехове.
500 хил.? Това са десет профила на МЗХ във фейсбука....
Поздравления !!!
Добре че това специфично производство има пазари.На фотографията се виждат две лепенговащи маишини,ако те са новата придобивка, нямам думи това е оборудване от преди30гд. а може и повече.Явно това е нашият стандарт.
Мой много добър приятел работи във въпросната фирма и е адски доволен от условията на труд, социалните придобивки и възнаграждението си.
А дано на повечко места из България да се чуват подобни добри новини!
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.