Новият брой:
Чудото на езика

ЕС трябва да балансира климатичната и енергийната си политика

Алексис Брунс, изпълнителен вицепрезидент и генерален директор за връзки с институциите в група Solvay пред Капитал Daily

   ©  АНЕЛИЯ НИКОЛОВА
Бюлетин Вечерни новини Вечерни новини

Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"

Визитка

Алексис Брунс е завършил право и е специализирал международно и европейско право. Постъпва в белгийското Министерство на външните работи през 1980 г., където заема различни дипломатически позиции, включително в ООН, НАТО и Европейския съюз. За Solvay, която е собственик на "Солвей - Соди" в Девня, работи от 2005 г., когато поема поста ръководител на връзки с институциите. През 2009 г. става изпълнителен вицепрезидент на групата.

Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата

Всички абонаменти планове

* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.

1 коментар
  • Най-харесваните
  • Най-новите
  • Най-старите
  • 1
    complexar avatar :-|
    NikiD
    • + 1

    Много точно казано.

    Нередност?
Нов коментар