Централата на "Петрол" вече е преместена в Ловеч
Промените в надзора и централния офис на дружеството вече са вписани в Търговския регистър.
Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"
Централата на дистрибутора на горива "Петрол" вече е в Ловеч, а надзорният му съвет е сменен, съобщиха от компанията. Предишният опит да се променят седалището и надзорните органи беше спрян от Софийския градски съд след молба на близкия до Денис Ершов "Петрол холдинг". Преместването на централния офис и смяната в надзора става, след като бизнесменът от Ловеч Гриша Ганчев придоби контрол върху голяма част от капитала на "Петрол". От юни тази година той е и член на управителния съвет на дистрибутора на горива. Новият адрес на "Петрол" е на ул. "Търговска" 12, Ловеч, в сградата на едноименния хотел, който е собственост на "Литекс трейд", част от групата на "Литекс", която се контролира от Ганчев.
Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата
Вижте абонаментните планове
12 коментара
Значи Ганчев е новия близък до ДПС. Той по едно време нещо имаше проблеми със съда и прокуратурата, и някак много тихомълком проблемите се разрешиха, което води пак до същия извод.
До коментар [#1] от "today ;)":
По-точно ти си за някоя психиатрична клиника. Да ти е известно че атаките срещу Ганчев бяха по-поръчка на ГЕРБ и ДПС. А да ти е известно, че Ганчев доста трудно прощава.
Браво много се радвам за гр.Ловеч, един прекрасен град.Съвсем логично е, до града се намира "Литекс моторс", Ганчев концентрира капитала.
Тя па и тя една умряла фирма, никой не зарежда там
В петрола се изкарват лесни пари, особено като се краде акциз и ДДС. Затова е всичкото лобиране и игри около Лукойл, цените на бензина, танкерите.
Искрено се надявам Ганчев да не е поредният семкаджия и да си внася ДДС и акциза в бюджета. Очаквам най-накрая и някое правителство да мине покрай всичките малки бензиностанции копърки, които разреждат бензина с вода 2/1 и не внасят нито лев данъци.
Ха-ха..ДС задкулисието започна да сменя състезателните си коне, като носни кърпички...осе.е се поредния дрОгар-бизнесмен и хоп...взимат му бизнеса и го дават на друг дрОгар...
До коментар [#6] от "Коки":
Коки ли си смоки ли си малко си в грешна преценка за Ганчев. И що не си зададеш въпроса как така след толкова правителства не е ударен Прокопиев. Да не се окаже че точно зад него седят другарите от ДС и БКП
До коментар [#4] от "jujo_si":
умряла с 500 М евра оборот знаете ли точно колко са такива фирми в българия
Е нали Петрола беше на Цв Василев ? Ко стана ?
Знае ги работите Гриша Ганчев, за разлика от масата любители "бизнесмени" под път и над път.....
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.