Започва обсъждането на правилата за новия фонд за финансиране на развойна дейност
Структурата ще бъде създадена с 30 млн. евро публичен ресурс, а изборът на менидъжър ще е от държавния Фонд на фондовете


Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"
Държавният Фонд на фондовете обяви начало на пазарните консултации по подготвяния нов инвестиционен инструмент - Фонда за технологичен трансфер. Той ще подпомага с дялови и квазидялови инвестиции компании, които развиват своята дейност с помощта на научни институти, както и звена за развойна дейност, които искат да се отделят в отделни дружества.
Поканени да участват с експертизата си в подготовката са експерти от страната и от чужбина, както и заинтересованите да участват в бъдещия конкурс за мениджър на новия фонд.
Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата
* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.
1 коментар
Света не стои на място.Колко време е нужно на тези "ТОП МЕНИДЖЪРИ"да се организират???Иноовации и подкрепени предприятия за една година-0.Ефективност -0.Иначе взимат заплати за топ мениджъри..
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.