Eleven и "Софарма Трейдинг" търсят иновативни компании в health tech сектора
Фондът и фармацевтичната компания пускат съвместната стартъп програма SOinventure


Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"
Фондът за рисков капитал Eleven и фармацевтичната компания "Софарма Трейдинг" започват съвместната стартъп програма SOinventure в областта на здравните технологии. Целта й е с общи усилия да бъдат открити млади компании с готови решения в тази сфера, които да преминат през обучение с експерти и ментори от фармацевтичната индустрия и бизнеса, за да развият модела си. Първоначално не се предвиждат инвестиции в подбраните фирми, но такива не се изключват в бъдеще от страна на фонда.
Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата
* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.
1 коментар
Интересно как са го излъгали това момче по средата, но Васил Терзиев - Маслото е известен лъжец, който години наред водеше Телерик с по 20 милиона на година загуби, за да не плаща да данъци. Елевън пък имат 270 "инвестиции" с точно 1 (един) екзит, който е смешен и не стига и за дъвки - за справка Крънчбейс.
tion-overview
https://www.crunchbase.com/organization/eleven#sec
С такива лъжци и противни типове, не го виждам мноо мноо кво ще направи, надявам се да се усети да си минимизира загубите. Това са хора, които се хранят с преебаването на други хора, питайте който искате от Телерик (който в момента вече е 400 човека от 800) и там го провалиха.
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.