Иновации и предприемачество в голямата организация

"Innovate or die" се превръща в мантра на бизнеси от всякакъв тип

Бюлетин Моят Капитал Моят Капитал

Най-важното от света на личните финанси, пазарите и управлението на спестяванията.

Светлан Станоев е мениджър в Института за предприемачи на "Сиско" в България, създател и управляващ партньор в бутик за мениджмънт консултации Strategize!. Той е финансист, но в последните 6-7 години е надградил експертизата си в областите мениджмънт, стратегия и бизнес моделиране. Работил е като консултант по преструктуриране на бизнеси в KPMG, финансов директор на "Орбител" и изпълнителен директор на инвестиционния фонд "Серес".

Innovate or die става всекидневна мантра на бизнеси от всякакъв тип и размер. Звучи модерно до патетичност. Да бъде направено обаче прилича повече на виртуозно изпълнение на китара, отколкото на поредица от хладнокръвни бизнес действия. Особено за големи, добре структурирани, зрели организации.


Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата

Всички абонаменти планове

* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.

Все още няма коментари
Нов коментар