Нови идеи, нови стартъпи
Премина и последната фаза на седмата инвестиционна селекция от LAUNCHub
Най-важното от деня. Всяка делнична вечер в 18 ч.
За седми пореден път фондът за рискови инвестиции LAUNCHub избира стартиращи компании, които да финансира с до 200 хил. евро. На 24 октомври единадесет екипа от осем държави представиха идеите си на финалната фаза от селекцията на акселератора - отворения менторски ден. Предстои да бъдат избрани и победителите. Проектите на младите предприемачи представляват решения и улеснения в областта на автомобилната индустрия, здравеопазването, биткойн и други.
Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.
Вече съм абонат Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
1 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата
Вижте абонаментните планове
1 коментар
Хубаво е като се описват тези нови проекти да се спомене, освен какво решение на проблем предлагат, и какъв бизнес модел преследват.
Всеки проект, за който има яснота как ще направи живота ни по-лесен или приятен звучи примамливо. Но понеже говорим за бизнес е хубаво да разберем и как създателите му очакват да правят пари.
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.
Вход