Яхта със задвижване 4Х4

Volvo XC 60 Ocean Race изкушава почитателите на морската шир

Бюлетин: Ритейл Ритейл

Всяка седмица получавайте най-важното и интересно от ритейл сектора във вашата поща

Притежаването на яхта е скъпо хоби. Да попаднеш в най-трудното и престижно състезание по ветроходство в света - Volvo Ocean Race, е трудно постижимо. Феновете на колите и морето обаче могат да съчетаят двете си страсти със специалните издания на моделите на шведския производител Volvo V60, XC60 и XC70.

В моя случай ще пътувам до морето с познатия ми кросоувър ХС60 в специалното изпълнение Ocean Race. Автомобилът се отличава още по специалния си цвят, кръстен Electric silver. Колите от серията могат да се поръчат и в окраска Ocean Blue II. Логото на морската надпревара на предните калници също показва, че това XC60 не е случайно.


Архивът на "Капитал"

Статията, която искате да прочетете е част от архива на "Капитал", който е достъпен само за абонати. Той включва над 200 000 стати с всичко за бизнеса, политиката и обществото в България от 1993 г. насам.

Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата

Всички абонаменти планове

* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.