Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"
След като правителствената пресслужба пусна още в сряда най-любопитната част от стенограмата, ето и останалото
Стенографски запис!
Статията, която искате да прочетете е част от архива на "Капитал", който е достъпен само за абонати. Той включва над 200 000 стати с всичко за бизнеса, политиката и обществото в България от 1993 г. насам.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата
* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.
4 коментара
Приема се !!!!!
мен пък ме интересужа стенограмата от 1 април какжо ли пък са приемали тогава ,миналата година приели анти кризисната програма
Значи все пак Първанов е виновен, а щом е виновен уволнението му е напълно заслужено!
До коментар [#3] от "yana_dim":
Естествено, че е, Б.Б. няма да махне Трайков, само търси как да се измъкне от кашата.
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.