Let's Talk About Sex

Ако Шели Варод беше министър на образованието, "Историята на "О" щеше да е в списъка на задължителните четива

Шели Варод (33) e треньорка по секс. Това означава, че освен своя sin city вид тя има докторска степен в специалността човешка сексуалност/сексология. Учила е актьорско майсторство, психология и психодрама. След две години ще получи лиценза си за семеен консултант.

Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Вече съм абонат Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

1 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата

Вижте абонаментните планове
5 коментара
  • Най-харесваните
  • Най-новите
  • Най-старите
  • 1
    borimechka avatar :-|
    Bear Force One
    • - 6
    • + 4

Прегледах набързо профила на Шели в IMDB.

Вече си имам любима роля:
    Unstoppable, 2004 - Female prisoner

Shame on you, Light ;)

Нередност?
  • 2
    prismehulnik avatar :-|
    Присмехулник
    • - 7
    • + 8

Тази плеймейтка май е решила да направи кинти от собствената си полигамия. Като гледам снимката определено може, но не и с приказки.
    Или пък, ако е толкова уверена в способностите си, нека да отиде да обяснява на латиносите или на чернокожите в ЕлЕй за сексуална култура и хигиена. Много бързо ще се върне по ВИП-клубовете :)

Нередност?
  • 4
    jrk1479305533511075 avatar :-|
    Симона Станева
    • + 1

ако може да си сменя коментара, аз го докладвах, бих искал този да е моя нов:
    Много е тъпо в Америка според мен - може и да има всичко ама е крайно скъпо, пък и тук в България си имаме същото, че и повече на по-ниски цени. Например аз съм от Благоевград и тук си имаме секс магазин с огромен набор от продукти има за каквото еротично ми дойде на ум да си купя. Ходя редовно всеки месец до там и съм винаги усмихнат и доволен като си тръгвам. Сигурен съм, че в страната е пълно с подобни магазини. Не отписвайте Българското само защото е нашо. Чуждото в 90% от случайте е всъщност по-лошо!

Нередност?
  • 5
    jrk1479305533511075 avatar :-|
    Симона Станева

защо не ми се променя подписа омггг...

Нередност?
Нов коментар

Още от Капитал