Летящият белгиец

Албум с модните сесии на творческия директор на Dior Раф Симонс

Корицата на изданието
Photography Daniele   Iango, styling Charlotte Stockdale, model Kate Moss i-D, The Alphabetical Issue, No. 323, Pre-Spring 2013
Корицата на изданието
Photography Daniele   Iango, styling Charlotte Stockdale, model Kate Moss i-D, The Alphabetical Issue, No. 323, Pre-Spring 2013
Корицата на изданието Photography Daniele Iango, styling Charlotte Stockdale, model Kate Moss i-D, The Alphabetical Issue, No. 323, Pre-Spring 2013
Корицата на изданието Photography Daniele Iango, styling Charlotte Stockdale, model Kate Moss i-D, The Alphabetical Issue, No. 323, Pre-Spring 2013

"В "Диор" се чувствам като брънка от веригата, която е значима, но не и жизненоважна. "Диор" e съществувал преди мен и ще продължи да съществува след мен. В собствения ми лейбъл се чувствам отговорен за създаденото от мен, тук съм отговорен за създаденото от Кристиан Диор", казва белгийският моден дизайнер Раф Симонс за работата си като творчески директор на модна къща Dior в книгата Raf Simons (Taschen).

Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Вече съм абонат Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

1 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата

Вижте абонаментните планове
Все още няма коментари
Нов коментар

Още от Капитал