Големите надежди

Те са млади, талантливи, пълни с ентусиазъм и желание за работа. Имената им стоят зад новите успешни модни проекти и естетика. Запознайте се със: Армавени, Нора, Златимир, Васил, Николай, Владимир, Петко и Милко

Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Вече съм абонат Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

1 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата

Вижте абонаментните планове
8 коментара
  • Най-харесваните
  • Най-новите
  • Най-старите
  • 1
    izabell avatar :-|
    izabell
    • - 12
    • + 10

На въпроса какво виждате по българските улици:Занемарени хора.Най-много се дразна когато жените са се занемарили.Младите момичета се стараят,но дамите от една до определен възраст са отвратителни.Сред най-възрастните обаче пак има стремеж за естетика:)

Нередност?
  • 2
    bramasole avatar :-|
    bramasole
    • - 3
    • + 15

Желая успех на всички представени в статията творци!
    Имам впечатления от братя Богданини - изключително любезни и коректни личности! Чантите им са стилни и удобни!

Нередност?
  • 3
    kakao avatar :-|
    kakao
    • - 1
    • + 6

Жалко е, че всички тези интересни хора виждат по улиците само и едниствено сивота :(

Нередност?
  • 4
    zumz avatar :-|
    zumz
    • - 1
    • + 12

Чудесно е, че дори и на тоя хал в България все още има такива хора, адски освежаващо бе да прочета за тях, за това, което ги вълнува, вдъхновява и какво правят. Всички представени творци са много интересни, всеки по своему. Обаче - без да обиждам никого - Армавени стои с три глави над останалите - от интервюто с нея се усеща рядка стръв и жажда за живот, за живот-горене, живот-пламък, а не тлеене. Когато вътрешната настройка на човек е такава - това по някакъв начин излиза наяве дори и чрез думите, синтаксиса, изказа. Такива хора са рядкост и е късмет и радост за всеки, който има шанс да е в допир с тях, те вътрешно сияят и зареждат околните с положителна енергия. Още веднъж - благодаря за прекрасните портрети и за искрицата надежда от която всички толкова много имаме нужда.

Нередност?
  • 5
    bisstra avatar :-|
    bistra
    • - 1
    • + 11

Добре де, темата и идеята - супер, селекцията на хората явно също, портретите им - слънце, но главата ми не побира едно нещо:
    КАК представяш хората зад "новите успешни модни проекти и естетика" без да пуснеш и една снимка от въпросните проекти и естетика... ?!
    Някак ми липсва жизненоважна част от информацията. А и мода е, да му се не види, ако това не е за илюстриране, не знам какво е. Все едно да говориш за музика по радиото и никога да не пуснеш въпросното парче...
    И моля, не ме пращайте по линковете - предпочитам броя на хартия и там няма как да ги отвориш. А онлайн пък съвсем не мога да разбера какво пречи да има снимки...

Нередност?
  • 6
    convince avatar :-|
    convince
    • - 5
    • + 5

Имам чуството, че вичко се върти около бижута, чанти и дрехи.

Дано да не е точно така, но изглежда, че за друго трудно има условия и възможности...

Нередност?
  • 7
    convince avatar :-|
    convince
    • - 3
    • + 5

До коментар [#3] от "kakao":

Това показва, че работят за много тесен, бутиков кръг от хора, позволяващ им да докарат малко за да се самоиздържат.

За налагане на стил и по-мащабни проекти или международно признание , дори е немислимо да се отваря дума.

Нещата са повече на ниво хоби, което ги кара да бъдат щастливи отколкото други...

Нередност?
  • 8
    zumz avatar :-|
    zumz
    • - 2
    • + 5

До коментар [#7] от "convince":

точно наблюдение: "да докарат малко за да се самоиздържат". Не вярвам никой от представените да се е замогнал особенно от това, с което се занимава. Не в България поне.

Нередност?
Нов коментар

Още от Капитал