Новият брой:
Продаден ли е мачът за еврото

Остарявам

Калин Терзийски (1970) е дипломиран лекар и популярен български писател ("Алкохол", "Лудост", "Войник"), носител на Наградата за литература на Европейския съюз ("Има ли кой да ви обича").

Хаха. Друг път. Преди година, ровейки в една книга за културизъм (както се казваше едно време фитнесът), защото почти всяко остаряващо момченце открива, че след четиресе вече може да си позволи да се отдаде на детинските си мечтания да стане Арнолд Шварценегер…та, ровичкайки в тази стара и велика книга, стояща в моя смешен мъжки пантеон някъде зад Фройд и пред портретчето на Шарън Стоун, аз открих нещо.

Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

2 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата

Вижте абонаментните планове
7 коментара
  • Най-харесваните
  • Най-новите
  • Най-старите
  • 1
    ekvivalent23 avatar :-|
    ekvivalent23
    • - 13
    • + 6

доста слаб текст на, така да се каже, утвърден автор.

Нередност?
  • 2
    izabell avatar :-|
    izabell
    • - 3

Бягането като физическа активност, сигурно си струва но по-ценно е да усетиш вътрешния кръгооборт на тялото:)

Нередност?
  • 3
    ts avatar :-|
    ts
    • - 4
    • + 7

[quote#1:"ekvivalent23"]доста слаб текст на, така да се каже, утвърден автор[/quote]

Не силата на текста, а стойността на посланието има значение тук мадам. Не уцелихте мястото за коментари.

Нередност?
  • 4
    seemore avatar :-P
    i'm sick and tired
    • + 2

до #3:

Че къде пък е тая стойност на посланието?
    И защо да няма значение силата на текста за един писател????
    А къде е мястото за коментари, ако не тук, господине/госпожо?

до #1:

По-скоро набеден за утвърден автор:).....

Нередност?
  • 5
    ts avatar :-|
    ts
    • - 2

[quote#4:"i'm sick and tired"]Че къде пък е тая стойност на посланието?
    И защо да няма значение силата на текста за един писател????
    А къде е мястото за коментари, ако не тук, господине/госпожо? [/quote]

Персона с вашия аватар и текст към него не допускам, че би могла да направи друг коментар. Очевидно и идея нямате за какво иде реч в статията. А що се касае до коментарите, по-скоро не мястото, а типа им - заядливи, хейтърски по нашенски имам предвид. Автора изказва удовлетворението си от постигнатия личен успех, а човек с вашите възгледи - "sick and tired" остроумничи по темата. Насладете се на състоянието на духа си!

Нередност?
  • 6
    seemore avatar :-P
    i'm sick and tired

До коментар [#5] от "ts":

Уважаеми/а ts,

Хайде да не си коментираме аватарите, защото представа си нямате какво имам предвид с моя, тъй като се ограничавате с превода му.
    Според Вас статията е толкова задълбочена, че не е по силите на всеки да вникне в нея:) Но - според Вас!
    В коментар #1 не видях нищо хейтърско. Само мнение различно от Вашето. Или трябва всички да харесваме К.Терзийски?
    Поздравявам го за споделения опит, но текстът му е съвсем посредствен.
    Закупих си преди време всички негови книги, но изпитах силно разочарование.
    Не виждам нищо лошо в това, някой да каже, че "царят е гол".....

Нередност?
  • 7
    antipa avatar :-|
    D-r D
    • + 2

И мен текстът не ме впечатли. Такиво "споделяния" всеки от нас прави непрекъснато. Огромна част от тях не представляват интерес за никого.
    За мен горният текст попада в тая група.

Нередност?
Нов коментар