Ние не вярваме в щъркели

Защо "бебетата от епруветка" ще стават все повече

Аз съм баща. На 31 години съм, имам три момчета в предучилищна възраст. Сред педагогическия състав на детската градина, която посещават, Мишо, Ясен и Деян са известни като "принцовете на мрака" или просто "хуните". За мен естествено те са моите лебеди, но да не поемаме в тази посока. Важното в случая е, че благодарение на провидението (и с любезното съдействие на майка им) те се появиха на този свят и осмислиха декаденското ми съществуване.

Последен щрих от интимния ми свят, само с цел да ви въведа в темата – децата ми са резултат на силна любов, слабо семейно планиране и голям късмет.

Благодарим Ви, че четете Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Вече съм абонат Абонирайте се
Close
Бюлетин
Бюлетин

Капитал: Light

Всяка събота сутрин: култура, изкуство, свободно време.

4 коментара
  • Най-харесваните
  • Най-новите
  • Най-старите
  • 1
    risenshine avatar :-|
    risenshine
    • - 2
    • + 15

На всички жени, които правят всичко възможно да бъдат майки, независимо, дали имат съпруг или приятел до себе си, огромен поклон! За куража и усилията да го постигнат. Успех!

Нередност?
  • 2
    blaf avatar :-|
    blaf
    • + 2

"По данни на Световната здравна асоциация близо 17% от двойките в развития свят са с проблемно забременяване. Причините? Най-общо казано, замърсяването и съвременният начин на живот. "

Цивилизацията е вид контрацептивен метод, който ние сами сме си създали.

Нередност?
  • 3
    hitrata_svraka avatar :-P
    Хит®ата Св®ака ;)
    • + 1

Е как да не вярвам в щъркели?!!...

Спомнете си приказката за лисицата и щъркела. Той й отишъл на гости, тя му сипала да яде в плитка чиния, а той - с дългия клюн - нъц! После й го върнал тъпкано, сипал й неговата гозба в ЕПРУВЕТКА. За него - идеално, но за лисицата... тясно! :)

Нередност?
  • 4
    rju55622077 avatar :-|
    ananyamruga

Вхатежер ъоу аре саид ин тхис пост ис абсолутелъ цоррецт. Манъ пеопле суфферинг фром инфертилитъ ин тхесе даъс. Мост оф тхем аре фром биг цитиес.

Нередност?
Нов коментар

Вход

Още от Капитал