Add work

Хората, които използват социалните мрежи не за забавление, а за работа

Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Вече съм абонат Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

1 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата

Вижте абонаментните планове
10 коментара
  • Най-харесваните
  • Най-новите
  • Най-старите
  • 1
    bzm avatar :-?
    bzm
    • - 3
    • + 19

Колко глупав трябва да си,за да ползваш такава услуга ?Явно има много хора,който са безгранично глупави или пък с много излишно време и пари,за да ...

Нередност?
  • 2
    maren avatar :-|
    maren
    • - 1
    • + 6

Всъщност, да тръгнеш от реална рекламна агенция(приложението "Джезве") и след това да правиш фейсбук приложения е съвсем правилно движение, така съветват и учебниците за създаване на платформи с които да се работи в Интернет. Щом е апликация, първо има нещо истинско(фирма, дейност, хора), за което потребителите си спомнят, а след това идва приложението.
    Желая успех на всички в Add Work специализацията.

Нередност?
  • 3
    sapka6 avatar :-P
    sapka6
    • + 8

Дали няма приложение ''Гледане на боб ''?

Нередност?
  • 4
    bad_religioner avatar :-|
    bad_religioner
    • - 1
    • + 3

Тези шестимата някак ми напомнят на гинеколози - където другите намират удоволствие, тези си намират работа ;-) И все пак - респект за предприемчивите духове...

Нередност?
  • 5
    honey.bee_1 avatar :-|
    bee
    • - 4
    • + 7

До коментар [#1] от "bzm":

Аз съм си гледала на кафе няколко пъти в " Джезве ", ей така за забавление. Ние простите така се забавляваме. Не знам колко съм глупава според твоите критерии, но със сигурност съм по-грамотна от теб, както и доста по-възпитана, за да не правя генерална характеристика на хора, които не познавам, с единствения аргумент, че харесват или се забавляват с нещо.
    Иначе по темата, приложението е забавно, аз лично не приемам сериозно предсказанията, но за минутка релакс и повод за някоя усмивка става.

П.П. " Капитал ", предполагам " сабИя " е нещо друго, различно от " сабЯ "?

Нередност?
  • 6
    etkata avatar :-|
    Десен екстремист
    • + 7

На пъп дали гледат? Щото не пия кафе;)

Нередност?
  • 7
    galla avatar :-?
    Γαλλα
    • + 7

Капан за наивници...за сега, бройката им носи приходи, единствено от рекламодатели, но скоро време, лайкването ще стане с пари и тогава, горко на посредниците... >:-) >:-) >:-)

Нередност?
  • 8
    zorzaman avatar :-|
    генка стефанова
    • + 11

Леле, някой издържа ли да прочете всичко това!? Сигурно е най- дългата реклама е пи ар историята...

Публикувано през m.capital.bg

Нередност?
  • 9
    wizard avatar :-|
    Wizard
    • - 3
    • + 5

Супер статия!!!

Публикувано през m.capital.bg

Нередност?
  • 10
    momczil avatar :-|
    Момчилъ
    • + 8

Понякога имам чувството, че приложенията във Фейсбук са повече от потребителите. :)

Нередност?
Нов коментар

Още от Капитал