Фотогалерия: Випуск 2015
Абонирайте се за Капитал

Всеки петък икономически анализ и коментар на текущите събития от седмицата.
Съдържанието е организирано в три области, за които Капитал е полезен:

K1 Средата (политическа, макроикономическа регулаторна правна)
K2 Бизнесът (пазари, продукти, конкуренция, мениджмънт)
K3 Моят капитал (лични финанси, свободно време, образование, извън бизнеса).

Абонирайте се за Капитал

Фотогалерия: Випуск 2015

Те са млади, талантливи и амбицирани - няколко актуални имена от сцената, в чието светло бъдеще вярваме без уговорки

17321 прочитания
ТЕОДОР ЛОЗАНОВ, илюстратор, 28 години

"Най-голямото предизвикателство е да бъда търпелив и да не се отказвам. Да не забравям, че правя това, което обичам, и не е добре да се отпускам или мрънкам."
HAYES & Y, алтърнатив рок група

"Искаме да вървим напред с нашата музика и дано все повече хора да осъзнават нуждата от групи, които залагат на собствен материал."
ПАВЕЛ Г. ВЕСНАКОВ, режисьор и сценарист, 28 години

"Няма значение дали историята е в село или град. Болката на хората има еднаква големина, само средата е различна."

ВАСИЛ ДУЕВ, актьор и режисьор, 24 години

"Много вярвам. В срещата на човека с човек. В хубавите текстове. В съдбата. В това, че ще успеем да преборим прозата с поезия и бита си да превърнем в битка."

ИВА ЯНКУЛОВА, модел, дизайнер, изпълнител, 25 години

"Вярвам в борабата с теб самия. Сега е времето за всичко. Усещам го."
МАРИЯ ДРАГНЕВА, певица, 23 години

"Вярвам в последователността и в упорството да преследваш целите си и да не се отказваш дори, когато дойдат най-тежките и обезкуражаващи моменти."
РАЯ ПЕЕВА, актриса, 24 години

"За мен най-голямото предизвикателство за артиста в тази държава е да продължи да не спира, въпреки условията, които му се предлагат."
ЙОАН ГЪЛЪБОВ, фотограф, 21 години

"Всеки ден ми хрумва по една нова мечта, но думата мечта ми звучи несигурно, затова ги насричам цели."
ЕЛЕНА ТЕЛБИС, актриса, 24 години

"Да работиш извън зоната си на комфорт. Уча се на това. Да вълнуваш хората. И да останеш адекватен. И да не се отпускаш."

Випуск 2015: Те са млади, талантливи и амбицирани - няколко актуални имена от сцената, в чието светло бъдеще вярваме без уговорки

ТЕОДОР ЛОЗАНОВ, илюстратор, 28 години

"Най-голямото предизвикателство е да бъда търпелив и да не се отказвам. Да не забравям, че правя това, което обичам, и не е добре да се отпускам или мрънкам."
HAYES & Y, алтърнатив рок група

"Искаме да вървим напред с нашата музика и дано все повече хора да осъзнават нуждата от групи, които залагат на собствен материал."
ПАВЕЛ Г. ВЕСНАКОВ, режисьор и сценарист, 28 години

"Няма значение дали историята е в село или град. Болката на хората има еднаква големина, само средата е различна."

ВАСИЛ ДУЕВ, актьор и режисьор, 24 години

"Много вярвам. В срещата на човека с човек. В хубавите текстове. В съдбата. В това, че ще успеем да преборим прозата с поезия и бита си да превърнем в битка."

ИВА ЯНКУЛОВА, модел, дизайнер, изпълнител, 25 години

"Вярвам в борабата с теб самия. Сега е времето за всичко. Усещам го."
МАРИЯ ДРАГНЕВА, певица, 23 години

"Вярвам в последователността и в упорството да преследваш целите си и да не се отказваш дори, когато дойдат най-тежките и обезкуражаващи моменти."
РАЯ ПЕЕВА, актриса, 24 години

"За мен най-голямото предизвикателство за артиста в тази държава е да продължи да не спира, въпреки условията, които му се предлагат."
ЙОАН ГЪЛЪБОВ, фотограф, 21 години

"Всеки ден ми хрумва по една нова мечта, но думата мечта ми звучи несигурно, затова ги насричам цели."
ЕЛЕНА ТЕЛБИС, актриса, 24 години

"Да работиш извън зоната си на комфорт. Уча се на това. Да вълнуваш хората. И да останеш адекватен. И да не се отпускаш."

Випуск 2015: Те са млади, талантливи и амбицирани - няколко актуални имена от сцената, в чието светло бъдеще вярваме без уговорки

1 коментар

Нов коментар

За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.

Вход

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. OK