Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

1 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата

Вижте абонаментните планове
6 коментара
  • Най-харесваните
  • Най-новите
  • Най-старите
  • 1
    millen76 avatar :-|
    batMilen
    • + 23

Страхотна статия! Не съм предполагал че в България има такива невероятни места с коне. И нашето семейство много обича конете (особенно дъщеря ни), сега ще направим график да се запознаем отблизо с тези чудесни хора и техните коне! Много благодаря Капитал- чуствам се все едно съм открил съкровище !!! Благодаря!

Нередност?
  • 2
    istani123 avatar :-P
    Станислав
    • + 6

Тази зима бях нагости във ферма Подковите на Деян и Блага. Страхотно беше и определено пак ще отидем с моето семейство.

Нередност?
  • 3
    ouzo_new avatar :-|
    Ivan Uzunov
    • + 9

Страхотни са всичките!

Нередност?
  • 4
    ribardo avatar :-|
    ribardo
    • - 11
    • + 3

...бе много хубаво всичко, но този първия май някой го е излъгал, че е "аlpha". Едно е да вярваш на думите на кон, а съвсем друго - на катър, муле или магаре. Нека разшири диапазона на комуникативния си хоризонт!

Нередност?
  • 5
    bezpartien avatar :-|
    безпартиен
    • + 8

Определено бих искал да стана съсед на хората от Карлово. :)

Нередност?
  • 6
    honey.bee_1 avatar :-|
    bee
    • + 8

Страхотна статия и поздравления за хората, които са взели решението да посветят живота си на тези толкова красиви и благородни животни. " Капитал " поздравления и за Вас, че правите работата на тези хора достояние на по-широка аудитория. Не знаех, че в България има такива места, на които човек може да се наслади на усещането от близостта с коня. Обожавам конете и се надявам някой ден да имам възможност и аз да изживея това усещане.

Нередност?
Нов коментар