3G свободата да избираш половинка

Общуване, в което сме като продукти на промоция

Автор на илюстрацията: Инна Павлова

Забивал съм се в бар само три или четири пъти. Защото съм хомосексуален. И съответно, когато си в клуб, е за предпочитане да се съобразяваш с околните. А да ходиш на гей бар в София не е оферта. Първо, защото всеки път плячката е сто процента същата като предния път; второ, защото тя обикновено седи на маса, гледа втренчено в една точка и прекалено много обмисля какво си мислят околните за нея и, трето, защото май тук никой не разбира какво точно означава хубава музика на гей парти. То въобще и гейовете са ни едни...

Съответно алтернативите за запознанство с други като мен са две. Едната са по-безизвестните софийски барчета, където на никой не му дреме дали две момчета се целуват просто защото аудиторията е с високи нива на широкоскроеност. Тук само искам да вметна, че точно тези места са коренче надежда, че с времето и аз, и вие ще бъдем обградени от много по-свободомислещи хора и респективно ще бъдем още по-свободни като цяло.

Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

1 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата

Вижте абонаментните планове
6 коментара
  • Най-харесваните
  • Най-новите
  • Най-старите
  • 1
    ivailoa avatar :-|
    Ivailo Asparouhov
    • - 11
    • + 12

Много поучителна статия. Предполагам се е сторила интересна на 1% от читателите ви (аз не попадам в тях), а полезна за 0,001%. Честито.

Нередност?
  • 3
    rambo3 avatar :-|
    rambo3
    • - 12
    • + 8

Аман от долна гнусна педерастия! Това ли пише в условията за получаване на грантове от Америка - налагане и пропагандиране на педерастия, толерастия, тревомания, екоталибанщина и русофобия? На това ли се крепи "демокрацията" каквато я разбират евроатлантиците?

Нередност?
  • 4
    longin avatar :-?
    longin
    • - 9
    • + 11

редно е заглавието да е:

"3G свободата да избираш педеринка" -за да отговаря на съдържанието и да не се подлъгват старомодните консервативни хора да го отварят

Нередност?
  • 6
    hyw57490205 avatar :-|
    Galina Voeva
    • + 1

казва се "ан фас", не в ан фас!

Нередност?
Нов коментар