Последен влак за технологична модернизация

Общо 50 млн. евро от проекта за газова връзка със Сърбия се пренасочват към малки и средни фирми

Средствата са пренасочени от проекта за газовата връзка със Сърбия, който се забави по-дълго от предвиденото, каза зам. икономическият министър Юнал Тасим
Средствата са пренасочени от проекта за газовата връзка със Сърбия, който се забави по-дълго от предвиденото, каза зам. икономическият министър Юнал Тасим
Средствата са пренасочени от проекта за газовата връзка със Сърбия, който се забави по-дълго от предвиденото, каза зам. икономическият министър Юнал Тасим    ©  Капитал
Средствата са пренасочени от проекта за газовата връзка със Сърбия, който се забави по-дълго от предвиденото, каза зам. икономическият министър Юнал Тасим    ©  Капитал
Бюлетин Вечерни новини Вечерни новини

Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"

Близо 100 млн. лв. ще бъдат предоставени за технологична модернизация на малки и средни предприятия по нова процедура по оперативна програма "Конкурентоспособност". Средствата са пренасочени от проекта за газовата връзка със Сърбия, който се забави по-дълго от предвиденото, каза зам. икономическият министър Юнал Тасим на представянето в понеделник. Предложения се приемат до Коледа, като очакванията са интересът да е голям, тъй като това вероятно са последните пари по програмата за приключващия програмен период.


Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата

Всички абонаменти планове

* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.

1 коментар
  • Най-харесваните
  • Най-новите
  • Най-старите
  • 1
    nikolay_uk avatar :-|
    Николов
    • - 1
    • + 2

    "Средствата са пренасочени от проекта за газовата връзка със Сърбия, който се забави по-дълго от предвиденото"

    Ха-ха, тези червенушки бързат да услужат на приятелския Газпром. Нам диверсификация не нужна. А и така може да се усвоят едни 100-тина милиона. Дюшеш.

    Нередност?
Нов коментар