Изберете си районен кмет
Абонирайте се за Капитал

Всеки петък икономически анализ и коментар на текущите събития от седмицата.
Съдържанието е организирано в три области, за които Капитал е полезен:

K1 Средата (политическа, макроикономическа регулаторна правна)
K2 Бизнесът (пазари, продукти, конкуренция, мениджмънт)
K3 Моят капитал (лични финанси, свободно време, образование, извън бизнеса).

Абонирайте се за Капитал

Изберете си районен кмет

Изберете си районен кмет

Пълен списък с кандидатите по райони в София, Пловдив и Варна за местните избори в неделя

Мария Манолова, Огнян Георгиев
61589 прочитания

© Надежда Чипева


На тези избори за първи път от доста време насам ще можете да гласувате за кмет на район. Това ще бъде възможно, ако се намирате в един от трите града в България, където има достатъчно големи райони, позволяващи по закон такова деление - София, Пловдив и Варна.

Промяната беше вкарана в закона миналата година от БСП и ДПС, с възражение от ГЕРБ. Според първите, това разширява демокрацията, според противниците на промяната - без увеличаване на правомощията на тези кметове, това само ще спъва работата на голямата община. Това е един от най-често променяните членове в закона.

Правомощията наистина са доста ограничени. Районните кметове не разполагат с особено голям бюджет - само каквото е определено от общината в частта за района. Това често не включва големите проекти или инфраструктурата, а понякога се налага за всеки разход, колкото и малък да е, да се пишат докладни до общинския съвет. Районните администрации не разполагат със собствени приходи, тъй като всичко отива в общия бюджет на общината.

Тези кметове организират "благоустройствени, комунални и други" мероприятия и стопанисват съответните обекти, които общинският съвет им е възложил. Това обаче не значи, че могат да разходват средства за озеленяване например, тъй като те също трябва да бъдат искани от общината.

Това не значи, че постът е съвсем символичен. Районните кметове например издават разрешителни за търговска дейност на територията си, както и изграждането на сгради до 6 етажа. И въпреки това, тези най-преки представители на властта са порядъчно обезвластени. От тях не зависи нито идейното развитие на даден квартал, нито улиците в него, а липсата на средства ги обрича да не могат да осъществяват инициативи. Нямат право и на участие за европейски средства. По закон кметовете на общините могат да възложат още правомощия на районните кметове.

Тъй като предполагаме, че при изключително вялата предизборна кампания не сте успели да разберете какви са кандидатите за кмет на вашия изборен район, ето списък с кандидатите за всеки от районите в трите града. Ако не друго, можете поне да ги проверите, преди да дадете гласа си за някого.

София - "Панчарево", "Банкя" Варна 

Пловдив

"Средец", "Красно село, "Възраждане"

РАЙОН "СРЕДЕЦ"

2. Владислав Иванов Иванов - Движение 21
5. Иван Атанасов Цеков - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Юлиана Йотова Йончовска - Движение за права и свободи-ДПС 7. Петър Илиев Петров - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)"
9. Костадин Стоянов Пандуров - ПП България без цензура 12. Георги Ленков Балчев - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Светослав Иванов Козаров - НОВА АЛТЕРНАТИВА
14. Николай Емилов Михов - ПП АТАКА 15. Вергиния Иванова Стоянова - ПП ГЕРБ 19. Емилия Асенова Цанкова - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ
20. Петър Евлогиев Петков - ПП ГЛАС НАРОДЕН 22. Анелия Боянова Михайлова - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Пламен Ангелов Борисов - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
27. Мария Николова Ачкова - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Сашо Стойчев Катев - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Силвия Дилиянова Живова - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34. Стефан Стефанов Митев - Българска Социалдемокрация 35. Емил Александров Георгиев - ПП ДЕОС 36. Георги Лъчезаров Захариев - НАРОДЕН СЪЮЗ
37. Иво Венциславов Буюклийски - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Николай Боянов Маринов - МК "БСП лява България"

РАЙОН "КРАСНО СЕЛО"

2. Георги Росенов Кардашев - Движение 21
3. Марио Владимиров Василев - Политическа партия Движение Напред България 5. Димитър Александров Димитров - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Мюжгян Феимова Камберова - Движение за права и свободи-ДПС
7. Иван Йорданов Керчев - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Веселин Руменов Харизанов - ПП България без цензура 10. Веселин Веселинов Кирев - Зелените
12. Любомир Емилов Милошев - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Илия Асенов Илиев - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Христо Ташев Панайотов - ПП АТАКА
15. Пламен Огнянов Църноречки - ПП ГЕРБ 19. Красимир Станев Стоев - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 20. Ален Попович - ПП ГЛАС НАРОДЕН
22. Радост Кирилова Янакиева - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Валентина Димитрова Петрова - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 26. Любомир Иванов Денчев - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
27. Христо Панчев Апостолов - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Красимира Станева Георгиева - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Мартин Георгиев Миланов - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34. Галя Димитрова Грошлева - Българска Социалдемокрация 35. Татяна Петрова Иванова - ПП ДЕОС 36. Евгения Николаева Якиева-Кръстева - НАРОДЕН СЪЮЗ
37. Манол Петров Станков - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 39. Бойко Георгиев Митов - МК "БСП лява България"

41. Петър Лозанов Славейков - "СПРАВЕДЛИВА СОФИЯ"

РАЙОН "ВЪЗРАЖДАНЕ"

2. Роксандра Димитрова Памукова - Движение 21 5. Райна Иванова Кудева - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Людмила Иванова Тончева - Движение за права и свободи-ДПС
7. Атанас Цеков Петков - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Елена Димитрова Дурева - ПП България без цензура 12. Асен Захариев Николов - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
13. Васил Георгиев Костов - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Стефан Георгиев Сталев - ПП АТАКА 15. Савина Йорданова Савова - ПП ГЕРБ
19. Бранимир Андреев Андреев - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 22. Румяна Иванова Дончева - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Десислава Петрова Донева - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
27. Николай Здравков Спасов - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Иван Христов Вачков - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Юлия Димитрова Георгиева - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34. Виктор Венелинов Милев - Българска Социалдемокрация 35. Катина Пенева Железова - ПП ДЕОС 36. Десислава Ангелова Иванова - НАРОДЕН СЪЮЗ
37. Васил Емилов Петковски - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 39. Иван Янчов Таков - МК "БСП лява България"

41. Христо Георгиев Куфов - "СПРАВЕДЛИВА СОФИЯ"

"Оборище", "Сердика", "Подуяне", "Слатина"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ОБОРИЩЕ"

2. Иван Александров Каназирски - Движение 21 5. Красимир Людмилов Гетов - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Ива Божидарова Трифонова - Движение за права и свободи-ДПС
7. Добринка Христова Вълчева - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Румяна Пенкова Дойчинова - ПП България без цензура 10. Владислав Панчев Панев - Зелените
12. Николай Мирославов Бакалов - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Евгени Иванов Цаков - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Добрин Александров Савов - ПП АТАКА
15. Йорданка Иванова Фикирлийска - ПП ГЕРБ 19. Верка Николова Русинова - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 20. Николай Стоев Николов - ПП ГЛАС НАРОДЕН
22. Петко Димитров Ганчев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 26. Валентин Симеонов Симов - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ 27. Васил Божидаров Цолов - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ
28. Таня Христова Цанева-Борси - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Руслан Николов Русев - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ 33. Милен Цеков Янев - БЪЛГАРСКИ ДЕМОКРАТИЧЕН ЦЕНТЪР - БДЦ
34. Даниел Кирилов Митев - Българска Социалдемокрация 36. Албена Мартинова Бонкова - НАРОДЕН СЪЮЗ 37. Елена Йорданова Телкийска - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Иван Ивайлов Ченчев - МК "БСП лява България"

Кандидати за кмет на ​РАЙОН "СЕРДИКА"

2. Полина Петрова Дикова - Движение 21 6. Румяна Миткова Николова - Движение за права и свободи-ДПС
7. Силвия Георгиева Везенкова - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Десислава Атанасова Балабанова - ПП България без цензура 10. Петко Димитров Цветков - Зелените
12. Евгения Каменова Каменова - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Станислав Кръстев Стоянов - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Димитър Славов Димитров - ПП АТАКА
15. Тодор Славов Кръстев - ПП ГЕРБ 19. Кирил Ангелов Кирилов - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 22. Костадин Недев Господинов - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
24. Пламен Михайлов Траянов - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 26. Румен Георгиев Манолов - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ 27. Тодор Петров Стефанов - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ
28. Крум Бойков Пеев - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Пенка Стоянова Иванова - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ 34. Николай Антонов Радев - Българска Социалдемокрация
37. Милена Тодорова Атанасова - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 39. Ленко Николов Петканин - МК "БСП лява България"

41. Божидар Петков Джуджев - "СПРАВЕДЛИВА СОФИЯ"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ПОДУЯНЕ"

2. Иван Ганчев Ганчев - Движение 21 7. Демира Еленкова Дичева - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Анжела Любенова Дойчинова-Методиева - ПП България без цензура
10. Румен Гълъбинов Гълъбинов - Зелените 12. Одисей Спиридонов Спасов - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Мариана Георгиева Петрова - НОВА АЛТЕРНАТИВА
14. Станил Станиславов Станилов - ПП АТАКА 15. Ева Михайлова Митова - ПП ГЕРБ 19. Стефания Любенова Николова-Тодорова - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ
20. Людмил Александров Аспарухов - ПП ГЛАС НАРОДЕН 22. Ясен Борисов Михайлов - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Кръстю Делчев Руйнеков - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
26. Мария Йорданова Йончева - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ 27. Денислав Желев Генчев - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Димитър Пейов Нейков - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС
30. Александър Маринов Пеновски - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ 34. Теменужка Любомирова Гугова - Българска Социалдемокрация 36. Ели Симеонова Ботева - НАРОДЕН СЪЮЗ
37. Георги Валериев Върбанов - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 39. Анатолий Христов Станкулов - МК "БСП лява България"

41. Анна Веселинова Пеева - "СПРАВЕДЛИВА СОФИЯ"

Кандидати за кмет на  РАЙОН "СЛАТИНА"

2. Явор Георгиев Александров - Движение 21 5. Захари Александров Караилиев - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Ива Йорданова Атанасова-Андонова - Движение за права и свободи-ДПС
7. Николай Валентинов Цуцумански - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Петър Йосифов Лесов - ПП България без цензура 10. Петър Йорданов Василев - Зелените
12. Иво Илиев Иванов - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Асен Руменов Георгиев - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Арсени Василев Байздренков - ПП АТАКА
15. Наталия Илиева Стоянова - ПП ГЕРБ 19. Агоп Овагим Овагимян - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 20. Христофор Григоров Григоров - ПП ГЛАС НАРОДЕН
22. Руси Гочев Спасов - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 26. Здравко Желязков Кръстев - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ 27. Богдана Тодорова Станоева - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ
28. Анатоли Захариев Малионов - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Петър Петров Куюмджиев - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ 34. Николай Борисов Къркеланов - Българска Социалдемокрация
36. Теодора Георгиева Георгиева - НАРОДЕН СЪЮЗ 37. Пламен Георгиев Велков - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Елица Валентинова Иванова - МК "БСП лява България"

"Изгрев", "Лозенец", "Триадица"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ИЗГРЕВ"

2. Георги Николов Димов - Движение 21 3. Георги Ангелинов Марков - Политическа партия Движение Напред България
6. Светлана Георгиева Генчева - Движение за права и свободи-ДПС 7. Валери Горанов Младенов - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Любомир Манолов Млеченков - ПП България без цензура
10. Никола Петров Газдов - Зелените 12. Георги Ясенов Желязков - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Красимира Димитрова Дуковска - НОВА АЛТЕРНАТИВА
14. Станчо Цветанов Станков - ПП АТАКА 15. Цветомир Велчев Жеков - ПП ГЕРБ 19. Ангел Николов Иванов - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ
22. Савка Стефанова Чолакова - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 26. Любомир Димитров Кьосев - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ 27. Филип Димитров Симеонов - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ
28. Иван Витанов Милев - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Йордана Райчева Тодорова - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ 34. Весела Веселинова Шаранкова-Джонова - Българска Социалдемокрация
36. Александър Христов Драгиев - НАРОДЕН СЪЮЗ 37. Красимир Иванов Димитров - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Невелина Темелкова Стойнева - МК "БСП лява България"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ЛОЗЕНЕЦ"

2. Ивайло Георгиев Петров - Движение 21 3. Христо Евгениев Топалов - Политическа партия Движение Напред България 6. Димитър Красимиров Димитров - Движение за права и свободи-ДПС
7. Веселка Кузманова Вачева - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Васил Антониев Димитров - ПП България без цензура 10. Павлина Илиева Кушалиева - Зелените
12. Александър Христов Янев - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Евелина Стефанова Кънчева - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Мариан Николов Мутафчиев - ПП АТАКА
15. Любомир Любомиров Дреков - ПП ГЕРБ 19. Олег Чавдаров Цветков - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 22. Боян Цветков Лалов - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
24. Дияна Владимирова Таскова - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 25. Данко Радославов Калапиш - НДСВ 26. Милена Кирова Иванова - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
27. Богдан Николаев Николов - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Бисер Александров Борисов - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Елена Павлова Бойчева-Томова - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34. Павел Владимиров Павлов - Българска Социалдемокрация 35. Александър Драгомиров Петров - ПП ДЕОС 36. Радослав Тодоров Радински - НАРОДЕН СЪЮЗ
37. Антоний Минев Найденов - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Румен Николов Георгиев - МК "БСП лява България"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ТРИАДИЦА"

2. Емилия Димитрова Михайлова - Движение 21
3. Юрий Георгиев Сапунджиев - Политическа партия Движение Напред България 5. Пламен Младенов Владимиров - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Емил Любомиров Желязков - Движение за права и свободи-ДПС
7. Елизабет Георгиева Василева - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Явор Василев Давидов - ПП България без цензура 10. Николай Христофоров Грънчаров - Зелените
12. Петър Чавдаров Елмазов - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Елена Георгиева Карабойчева - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Георги Михайлов Сенгалевич - ПП АТАКА
15. Николай Стоянов Терзиев - ПП ГЕРБ 19. Христо Христов Петков - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 21. Евтим Димитров Евтимов - Евтим Димитров Евтимов
22. Надежда Цветанова Джиганска - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Виктор Георгиев Петров - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 27. Димитър Петров Божилов - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ
28. Виктор Михайлов Матев - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Мария Петкова Роглева - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ 34. Ина Людмилова Караиванова - Българска Социалдемокрация
35. Богомил Николов Александров - ПП ДЕОС 37. Ася Кръстева Найденова - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 39. Диана Нинова Тонова - МК "БСП лява България" 

"Красна поляна", "Илинден", "Надежда"

Кандидати за кмет на РАЙОН "КРАСНА ПОЛЯНА"

2. Николай Митев Проданов - Движение 21

3. Върбан Иванов Върбанов - Политическа партия Движение Напред България 5. Иво Розенов Петков - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/
6. Цено Младенов Тодоров - Движение за права и свободи-ДПС 7. Димитър Йорданов Димитров - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Огнемир Александров Пенчев - ПП България без цензура
10. Цанко Руменов Арабаджиев - Зелените 12. Петя Петкова Илиева - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Златина Иванова Иванова - НОВА АЛТЕРНАТИВА
14. Никола Димитров Занев - ПП АТАКА 15. Иван Вълчев Чакъров - ПП ГЕРБ 19. Васил Стефанов Караиванов - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ
22. Димитър Кръстев Велчев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Албена Благова Гечева - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 27. Стоян Траянов Танев - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ
28. Михаил Войнов Цветанов - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Лидия Пенчева Михова - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ 34. Борис Николаев Къркеланов - Българска Социалдемокрация
37. Антон Янков Терзиев - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 39. Надя Радева Динчева - МК "БСП лява България"

41. Цветан Валериев Дончев - "СПРАВЕДЛИВА СОФИЯ"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ИЛИНДЕН"

2. Юлиан Йорданов Стамболски - Движение 21

5. Десислава Ванчева Николова - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Росен Благоев Трайков - Движение за права и свободи-ДПС
7. Христомил Славчев Делчев - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Добрин Иванов Сотиров - ПП България без цензура 12. Веселин Георгиев Теофилов - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
13. Николай Христов Калеев - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Венцислав Илиев Митовски - ПП АТАКА 15. Иван Йорданов Божилов - ПП ГЕРБ
19. Николай Иванов Радулов - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 22. Борис Георгиев Михайлов - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Армандо Оник Касабян  НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
26. Николай Георгиев Георгиев - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ 27. Тодор Василев Сантов -  РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 30. Цветан Тодоров Даскалов - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34. Асен Ангелов Симеонов - Българска Социалдемокрация 36. Атанас Георгиев Манолов - НАРОДЕН СЪЮЗ 37. Милко Христов Петров - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
39. Данислав Петров Николов - МК "БСП лява България"

41. Васко Петров Иванов - "СПРАВЕДЛИВА СОФИЯ"

Кандидати за кмет на РАЙОН "НАДЕЖДА"

2. Иван Генчев Бакалов - Движение 21
3. Ивелина Паскалева Колева-Димитрова - Политическа партия Движение Напред България 6. Бранимир Димитров Ламбиев - Движение за права и свободи-ДПС 7. Никола Костов Димитров - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)"
9. Митко Георгиев Георгиев - ПП България без цензура 12. Бранимира Георгиева Велчева - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Десислава Николаева Мирчева - НОВА АЛТЕРНАТИВА
14. Величка Борисова Георгиева - ПП АТАКА 15. Димитър Александров Димов - ПП ГЕРБ 19. Величка Василева Витанова - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ
22. Валентина Александрова Николова - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Таня Колева Петрова - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 26. Райна Веселинова Милева - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
27. Бонка Сергеева Василева - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Павел Тодоров Нинов - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 29. Иван Кирчев Кирчев - БЪЛГАРСКА РАДИКАЛНА ЛЕВИЦА (БЛ, БРП/к/, БРСП)
30. Радослав Николов Янков - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ 34. Иван Георгиев Асенов - Българска Социалдемокрация 37. Ангел Георгиев Калайджиев - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Марин Борисов Стоянов - МК "БСП лява България"

"Искър", "Младост", "Студентски"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ИСКЪР"

2. Иван Димитров Янев - Движение 21 3. Милен Любомиров Илиев - Политическа партия Движение Напред България
6. Васил Георгиев Цоконов - Движение за права и свободи-ДПС 7. Теодор Красимиров Конов - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Никола Страхилов Митев - ПП България без цензура
10. Тодор Йорданов Тодоров - Зелените 12. Илко Василев Илиев - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Пламен Венциславов Митев - НОВА АЛТЕРНАТИВА
14. Радостин Василев Василев - ПП АТАКА 15. Ивайло Елков Цеков - ПП ГЕРБ 19. Пиерета Рачева Чалъкова - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ
22. Николай Рангелов Тренев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Ирина Алексеевна Алехина - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 26. Светослав Титов Нончев - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
27. Ангел Андреев Андреев - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Янко Панчов Джигов - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 34. Росен Цветанов Китов - Българска Социалдемокрация
36. Гергана Николова Стоянова - НАРОДЕН СЪЮЗ 37. Красимир Драганов Зарев - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 39. Борис Цветков Цветков - МК "БСП лява България"

41. Виктор Николаев Асенов - "СПРАВЕДЛИВА СОФИЯ"

Кандидати за кмет на РАЙОН "МЛАДОСТ"

2. Емил Николов Тарасов - Движение 21 3. Димитър Георгиев Байлов - Политическа партия Движение Напред България
5. Станислав Емилов Сираков - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Оля Крумова Иванова - Движение за права и свободи-ДПС 7. Васка Илчева Горанова - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)"
8. Александър Николаев Ресиловски - СП Български път 9. Светослав Красимиров Кофелев - ПП България без цензура 10. Илка Варадинова Котакова - Зелените
12. Маргарита Величкова Недкова - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Любомир Василев Малоселски - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Васил Георгиев Кацов - ПП АТАКА
15. Цвета Минева Авджиева - ПП ГЕРБ 19. Петър Христов Атанасов - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 20. Венцислав Емилов Мицов - ПП ГЛАС НАРОДЕН
22. Феодор Йорданов Марчев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Иван Любомиров Мутафчийски - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 26. Владимир Милчев Апостолов - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
27. Теодор Красинов Георгиев - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Илия Веселинов Милушев - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Ивайло Славчев Томов - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34. Росен Григоров Топалов - Българска Социалдемокрация 35. Благовест Благовестов Благоев - ПП ДЕОС 36. Мариана Славчева Митова - НАРОДЕН СЪЮЗ
37. Мария Йорданова Цветкова - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 39. Стефан Дянков Стефанов - МК "БСП лява България"

41. Веска Атанасова Волева - "СПРАВЕДЛИВА СОФИЯ"

Кандидати за кмет на РАЙОН "СТУДЕНТСКИ"

2. Пламен Маринов Ралчев - Движение 21 3. Любен Пламенов Томов - Политическа партия Движение Напред България 5. Свилен Свиленов Лалев - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/
6. Георги Венелинов Георгиев - Движение за права и свободи-ДПС 7. Станислав Василев Стрински - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Румен Атанасов Русев - ПП България без цензура
10. Борислав Димитров Сандов - Зелените 14. Владимир Ценков Цоков - ПП АТАКА 15. Димитър Константинов Дилчев - ПП ГЕРБ
19. Трифон Георгиев Трифонов - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 22. Валентин Стоянов Недев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Лидия Петева Хаджиева - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ
27. Божидар Йорданов Василев - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Мирослав Любенов Вардаров - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Ивайло Маринов Пеновски - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34. Христо Руменов Станев - Българска Социалдемокрация 35. Борил Любомиров Гуринов - ПП ДЕОС 36. Даниел Славеев Парушев - НАРОДЕН СЪЮЗ
37. Христо Благоев Стоименов - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 39. Георги Петров Натов - МК "БСП лява България"

"Витоша", "Овча купел", "Люлин"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ВИТОША"

2. Христо Георгиев Гунов - Движение 21
3. Веселин Стоянов Асенов - Политическа партия Движение Напред България 5. Иван Петров Босев - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Атанас Маринов Йосифов - Движение за права и свободи-ДПС
7. Росица Жекова Демирова - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 9. Йоана Романова Найденова - ПП България без цензура 10. Петър Пламенов Кърджилов - Зелените
12. Николай Стоянов Стоянов - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Стефан Драгиев Марков - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Калин Иванов Пейков - ПП АТАКА
15. Валери Борисов Йорданов - ПП ГЕРБ 22. Сашо Георгиев Радев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 26. Цветан Стоименов Ночев - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
27. Теодор Богомилов Петков - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Габриела Николаева Иванова - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Борислав Христов Атанасов - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34. Атанас Любенов Захариев - Българска Социалдемокрация 36. Христослав Кирилов Славчев - НАРОДЕН СЪЮЗ 37. Веселин Стефанов Сотиров - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Орлин Георгиев Ваташки - МК "БСП лява България"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ОВЧА КУПЕЛ"

2. Борислав Любомиров Георгиев - Движение 21 5. Светлана Стоянова Иванова - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/
6. Мария Христоскова Манева - Движение за права и свободи-ДПС 7. Десислава Петрова Христова - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 8. Юрий Михайлов Колчев - СП Български път
9. Димитър Василев Аврамов - ПП България без цензура 10. Георг Георгиев Тупарев - Зелените 12. Роберт Адриянов Цветанов - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
13. Мая Славчева Василева - НОВА АЛТЕРНАТИВА 15. Христина Милчова Семерджиева - ПП ГЕРБ 19. Цветан Георгиев Александров - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ
22. Ангелаки Найденов Гоцев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Светозар Стоянов Съев - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 26. Христо Христов Дунчев - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
27. Пеню Витанов Пенев - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 30. Красимир Спасов Милев - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ 34. Ивайло Венциславов Нинов - Българска Социалдемокрация
35. Жюстин Томс Джадала Мария - ПП ДЕОС 36. Стефан Атанасов Ангелов - НАРОДЕН СЪЮЗ 37. Елена Валериева Токалова-Маринова - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Мариника Иванова Якова - МК "БСП лява България"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ЛЮЛИН"

2. Петър Петров Павлов - Движение 21 3. Миглена Асенова Маринова - Политическа партия Движение Напред България
5. Валентин Генчев Банчев - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Петър Симеонов Ангелов - Движение за права и свободи-ДПС 7. Цветомир Николов Цветанов - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)"
9. Венета Любомирова Колева - ПП България без цензура 10. Бистра Веселинова Матракчиева - Зелените 13. Надя Тодорова Лазарова - Мишева - НОВА АЛТЕРНАТИВА
14. Радослав Николов Ненов - ПП АТАКА 15. Милко Антонов Младенов - ПП ГЕРБ 19. Владимир Владимиров Колишкин - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ
22. Константин Анастасов Янев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 24. Марина Божидарова Мучакова - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 26. Людмила Русланова Вичева - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ
27. Ивайло Благоев Михайлов - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Даниел Ангелов Тодоров - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 30. Емил Емилов Атанасов - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34. Силвия Димитрова Христова - Българска Социалдемокрация 36. Пламен Йотов Проданов - НАРОДЕН СЪЮЗ 37. Димитър Валериев Токалов - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
39. Тодор Веселинов Булев - МК "БСП лява България" 41. Бойко Александров Младенов - "СПРАВЕДЛИВА СОФИЯ"

"Връбница", "Нови Искър", "Кремиковци"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ВРЪБНИЦА"

2. Калоян Георгиев Добрев - Движение 21
6. Йорданка Кръстева Кръстева - Движение за права и свободи-ДПС 7. Елизабет Димитрис Индос - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 12. Цветан Петков Александров - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
13. Калин Николов Единаков - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Първолетка Борисова Йорданова - ПП АТАКА 15. Младен Василев Младенов - ПП ГЕРБ
19. Искрен Чавдаров Цветков - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 22. Динка Вълчева Христова-Лозанова - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 27. Руслан Белизаров Баждеков - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ
28. Пламен Кимонов Илиев - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 34. Александър Милчев Попов - Българска Социалдемокрация 35. Емилия Данчева Мишева - ПП ДЕОС
37. Юлиян Юлиянов Стоянов - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 39. Християн Бориславов Кръстев - МК "БСП лява България"

41. Пенка Георгиева Харизанова - "СПРАВЕДЛИВА СОФИЯ"

Кандидати за кмет на РАЙОН "НОВИ ИСКЪР"

5. Златко Иванов Златков - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Александър Йорданов Александров - Движение за права и свободи-ДПС 7. Валентин Цветков Котов - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)"
9. Галя Стоянова Стойчева - ПП България без цензура 12. Николай Георгиев Марков - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 15. Даниела Руменова Райчева - ПП ГЕРБ
19. Георги Сергеев Борисов - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 22. Роза Милева Петрова - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 23. Илия Трайков Богданов - Илия Трайков Богданов
24. Николай Цветанов Цветков - НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ 26. Никола Танчев Николов - ПП ПАРТИЯ НА ЗЕЛЕНИТЕ 27. Владислав Владимиров Владимиров - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ
28. Симеон Михайлов Иванов - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 34. Цветанка Веселинова Костадинова - Българска Социалдемокрация 36. Десислава Цветанова Манолкова - НАРОДЕН СЪЮЗ
37. Николай Петров Марков - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Калинка Иванова Николова - МК "БСП лява България"

Кандидати за кмет на РАЙОН "КРЕМИКОВЦИ"

2. Ралица Венелинова Цекова - Движение 21
3. Симон Николов Спасов - Политическа партия Движение Напред България 6. Щерьо Щерев Щерев - Движение за права и свободи-ДПС 7. Димитър Тихомиров Христов - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)"
12. Александър Христов Димитров - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Тодор Василев Стоянов - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Меглена Иванова Пешева - ПП АТАКА
15. Валентина Владкова Присова - ПП ГЕРБ 22. Йордан Стоянов Иванов - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 30. Константин Киров Киров - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ
34. Огнян Дичев Атанасов - Българска Социалдемокрация 36. Петър Иванов Петров - НАРОДЕН СЪЮЗ 37. Георги Димитров Петев - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
38. Ивайло Ангелов Панев - Ивайло Ангелов Панев

39. Ивайло Цветанов Алексиев - МК "БСП лява България"

"Панчарево", "Банкя"

Кандидати за кмет на РАЙОН "ПАНЧАРЕВО"

2. Георги Пламенов Сотиров - Движение 21
3. Кирил Иванов Толев - Политическа партия Движение Напред България 7. Атанас Иванов Василов - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)" 12. Мирчо Руменов Войчин - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ
13. Михаил Руменов Михайлов - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Кристиян Роберт Димитров - ПП АТАКА 15. Димитър Емилов Сичанов - ПП ГЕРБ
19. Кристиян Борисов Русинов - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 22. Владимир Стратев Василев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 27. Станислав Бойчев Благоев - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ
28. Димитрина Кирилова Николова - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 34. Калина Любомирова Радева - Българска Социалдемокрация 36. Валентин Борисов Николов - НАРОДЕН СЪЮЗ
37. Стелка Петрова Великова - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Бойко Митков Петев - МК "БСП лява България"

Кандидати за кмет на РАЙОН "БАНКЯ"

2. Велико Людмилов Симов - Движение 21
5. Атанас Трифонов Симеонов - СОЦИАЛДЕМОКРАТИЧЕСКА ПАРТИЯ /СДП/ 6. Галя Георгиева Бончева-Динева - Движение за права и свободи-ДПС 7. Николай Костадинов Венков - "Сердика (АБВ, БЪЛГАРСКИ СОЦИАЛДЕМОКРАТИ)"
12. Николай Григоров Върлаков - ВМРО – БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ 13. Милчо Дойчев Карагьозов - НОВА АЛТЕРНАТИВА 14. Калина Иванова Стойкова - ПП АТАКА
15. Рангел Вълев Марков - ПП ГЕРБ 19. Кръстьо Миладинов Кръстев - ДВИЖЕНИЕ ДЕМОКРАТИЧНО ДЕЙСТВИЕ-ДЗ 22. Люба Любомирова Българанова - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
27. Арсени Христов Вълчинов - РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК-СОФИЯ 28. Георги Николов Ганчев - РЕД, ЗАКОННОСТ И СПРАВЕДЛИВОСТ - РЗС 36. Елена Валентинова Митова - НАРОДЕН СЪЮЗ
37. Валентин Кръстев Хаджимитов - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)

39. Елмира Иванова Котева - МК "БСП лява България" 

Кандидати за районни кметове във Варна

"Одесос"

2. Алекси Василев Алексиев - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
7. Димитър Савов Митев - Българска Социалдемокрация 9. Николай Костадинов Туртов - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 10. Владимир Петров Николов - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
18. Велико Илиев Трифонов - ЖИВОТ ЗА ВАРНА 19. Любомир Господинов Господино - ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/ 24. Александър Монев Петков- РЕФОРМАТОРИ И ПАТРИОТИ - РЕШЕНИЕТО ЗА ВАРНА КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК, КП НАРОДЕН СЪЮЗ, ВМРО – Българско национално движение, Обединени земеделци, Български демократически форум, Национално движение за стабилност и възход
 29. Николай Ненов Ненов - "ВАРНА"-АТАКА, ВЪЗРАЖДАНЕ, НОВА СИЛА 33. Валентин Асенов Давидов-  НАЦИОНАЛНА РЕПУБЛИКАНСКА ПАРТИЯ

40. Георги Савов Недев- ПП ГЕРБ

"Приморски"

3. Габриела Владкова Цветкова - Движение 21 5. Александър Венциславов Христов-  Зелените 9. Атанас Йорданов Симеонов - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
10. Кънчо Петков Бонев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 16. Илия Костадинов Костадинов - Независим кандидат Илия Костадинов Костадинов 18. Ваня Иванова Илчева- ЖИВОТ ЗА ВАРНА
19. Виктор Миронов Ценов - ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/ 24. Георги Петков Илиев- РЕФОРМАТОРИ И ПАТРИОТИ - РЕШЕНИЕТО ЗА ВАРНА КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК, КП НАРОДЕН СЪЮЗ, ВМРО – Българско национално движение, Обединени земеделци, Български демократически форум, Национално движение за стабилност и възход 29. Станислав Темелков Димитров - "ВАРНА"-АТАКА, ВЪЗРАЖДАНЕ, НОВА СИЛА
30. Пламен Цветанов Градинаров - Независим кандидат Пламен Цветанов Градинаров

40. Петя Тодорова Проданова - ПП ГЕРБ

"Младост"

2. Йорданка Василева Юнакова - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
3. Диян Иванов Дойчев - Движение 21 9. Веска Петрова Николова - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 10. Димитър Павлов Костов - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
18. Драгомир Демиров Дончев -  ЖИВОТ ЗА ВАРНА 19. Момчил Георгиев Вълков - ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/ 24. Боян Асенов Георгиев-  РЕФОРМАТОРИ И ПАТРИОТИ - РЕШЕНИЕТО ЗА ВАРНА КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК, КП НАРОДЕН СЪЮЗ, ВМРО – Българско национално движение, Обединени земеделци, Български демократически форум, Национално движение за стабилност и възход
29. Цончо Томов Ганев- "ВАРНА"-АТАКА, ВЪЗРАЖДАНЕ, НОВА СИЛА

40. Христо Видолов Христов - ПП ГЕРБ

"Владислав Варненчик"

9. Катя Георгиева Шматова - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
15. Генадий Христов Атанасов  - Независим кандидат Генадий Христов Атанасов 18. Димо Атанасов Димов - ЖИВОТ ЗА ВАРНА 22. Христо Илиев Георгиев - ПП ОТЕЧЕСТВО
24. Георги Иванов Георгиев - РЕФОРМАТОРИ И ПАТРИОТИ - РЕШЕНИЕТО ЗА ВАРНА КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК, КП НАРОДЕН СЪЮЗ, ВМРО – Българско национално движение, Обединени земеделци, Български демократически форум, Национално движение за стабилност и възход 26. Неделчо Михайлов Димов - Политическа партия ДВИЖЕНИЕ НАШИЯТ ГРАД

40. Николай Димитров Костадинов -  ПП ГЕРБ

"Аспарухово"

7. Красимир Тодоров Куртев - Българска Социалдемокрация 9. Стоян Богомилов Проданов - НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ) 10. Веселин Господинов Великов - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
14. Мартин Живков Златев - Независим кандидат Мартин Живков Златев 18. Марина Петрова Панайотова-Карапетян -  ЖИВОТ ЗА ВАРНА 19. Милена Николаева Дончева- ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/
22. Николай Стефанов Бинев - ПП ОТЕЧЕСТВО 24. Петър Йотов Николов - РЕФОРМАТОРИ И ПАТРИОТИ - РЕШЕНИЕТО ЗА ВАРНА КП РЕФОРМАТОРСКИ БЛОК, КП НАРОДЕН СЪЮЗ, ВМРО – Българско национално движение, Обединени земеделци, Български демократически форум, Национално движение за стабилност и възход 29. Росен Петров Русев - "ВАРНА"-АТАКА, ВЪЗРАЖДАНЕ, НОВА СИЛА
37. Ивайло Николаев Комитов - Независим кандидат Ивайло Николаев Комитов 40. Калина Димитрова Белмезова - ПП ГЕРБ

Кандидати за районни кметове в Пловдив

"Централен"

1. Андриян Гочев Бангиев - ПП ГЛАС НАРОДЕН
2. Георги Христов Петров - Българска Социалдемокрация 3. Георги Василев Стаменов - ПП ГЕРБ 4. Андрей Иванов Киряков - Коалиция "ОБЕДИНЕНИ ЗЕЛЕНИ"
5. Калин Иванов Милчев - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ 6. Георги Петров Титюков - КОАЛИЦИЯ "КАУЗА ПЛОВДИВ" 7. Веселин Иванов Козарев - ПП СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ
9. Катя Спасова Кръстева- Движение 21 11. ДИМИТЪР ПЕТКОВ КЕРИН - ПП АТАКА 14. Хайри Осман Камберов - Движение за права и свободи-ДПС
15. Румен Василев Кривицки - МК "ПЛОВДИВ УТРЕ"/ ПП Новото време, ПП Синьо единство 16. Неждет Шаибов Яшаров - Политическа партия "Солидарност" 17. Тихомир Христов Петров - ПП България без цензура
19. Пенка Иванова Деведжиева - местна коалиция: "ЗДРАВКО ДИМИТРОВ – ДА РЕШАВАМЕ ЗАЕДНО" 20. Димитър Николов Цветков - НОВА АЛТЕРНАТИВА 21. Петър Тенушев Иванов - Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ
22. Веселин Димитров Станков - Коалиция АБВ и Български Социалдемократи за Пловдив

24. Георги Димитров Димитров - местна коалиция "КОАЛИЦИЯ ЗА СЛАВЧО АТАНАСОВ: ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ-НФСБ и ВМРО"

"Източен"

1. Лилия Василева Колева - ПП ГЛАС НАРОДЕН
3. Николай Георгиев Чунчуков - ПП ГЕРБ 4. Мирослава Христова Христева - Коалиция "ОБЕДИНЕНИ ЗЕЛЕНИ" 5. Йордан Василев Василев - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
6. Перхан Реджепова Карамукова - КОАЛИЦИЯ "КАУЗА ПЛОВДИВ" 7. Веселин Александров Чавдаров - ПП СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ 10. Андрей Димитров Калоферов - НАРОДЕН СЪЮЗ
11. ВЛАДИМИР ЛЮБЕНОВ РАЙЧЕВ - ПП АТАКА 14. Октай Шабан Чалъшкан - Движение за права и свободи-ДПС 15. Сюрия Юсуф Дене - МК "ПЛОВДИВ УТРЕ"/ ПП Новото време, ПП Синьо единство
16. Мехмед Асан Асан - Политическа партия "Солидарност" 17. Тезджан Феймиева Наимова - ПП България без цензура 19. Борислав Костантинов Димов - местна коалиция: "ЗДРАВКО ДИМИТРОВ – ДА РЕШАВАМЕ ЗАЕДНО"
20. Николай Генчев Караколев - НОВА АЛТЕРНАТИВА 21. Димитър Асенов Джевизов - Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ 22. Недялка Делчева Митева - Коалиция АБВ и Български Социалдемократи за Пловдив

24. Павел Рангелов Милушев - местна коалиция "КОАЛИЦИЯ ЗА СЛАВЧО АТАНАСОВ: ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ-НФСБ и ВМРО"

"Западен"

1. Петя Иванова Терзиева - ПП ГЛАС НАРОДЕН 3. Димитър Петков Колев - ПП ГЕРБ
4. Кирил Димитров Ценев - Коалиция "ОБЕДИНЕНИ ЗЕЛЕНИ" 5. Милена Петьова Колева - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ 6. Веселина Христова Иванова - КОАЛИЦИЯ "КАУЗА ПЛОВДИВ"
7. Красимира Иванова Тодорова - ПП СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ 10. Калин Кръстев Кръстев - НАРОДЕН СЪЮЗ 11. БОРИС АТАНАСОВ ЗЛАТАРЕВ - ПП АТАКА
14. Несрин Фикри Мустафа - Движение за права и свободи-ДПС 15. Аспарух Петков Вълчанов - МК "ПЛОВДИВ УТРЕ"/ ПП Новото време, ПП Синьо единство 19. Иван Кирилов Иванов - местна коалиция: "ЗДРАВКО ДИМИТРОВ – ДА РЕШАВАМЕ ЗАЕДНО"
20. Веселина Славова Димитрова - НОВА АЛТЕРНАТИВА 21. Хубена Иванова Салджиева - Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ 22. Николай Иванов Кузов - Коалиция АБВ и Български Социалдемократи за Пловдив

24. Десислава Генова Желязкова - местна коалиция "КОАЛИЦИЯ ЗА СЛАВЧО АТАНАСОВ: ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ-НФСБ и ВМРО"

"Северен"

1. Ивайла Минчева Стефанова - ПП ГЛАС НАРОДЕН 3. Ральо Иванов Ралев - ПП ГЕРБ
4. Милена Иванова Найденова - Коалиция "ОБЕДИНЕНИ ЗЕЛЕНИ" 5. Петър Атанасов Курдов - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ 6. Ваня Алексиева Дакова - КОАЛИЦИЯ "КАУЗА ПЛОВДИВ"
7. Красимира Иванова Неделчева - ПП СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ 10. Людмил Христов Попов - НАРОДЕН СЪЮЗ 11. ДАНИЕЛА ТОНКОВА КИНОВА - ПП АТАКА
12. Александър Веселинов Драгийски - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ 14. Мария Стайкова Николова - Движение за права и свободи-ДПС 15. Димитър Димитров Калбуров - МК "ПЛОВДИВ УТРЕ"/ ПП Новото време, ПП Синьо единство
16. Корнелия Стоянова Юсеин - Политическа партия "Солидарност" 17. Соня Иванова Георгиева-Ангелова - ПП България без цензура 19. Тодор Любомиров Димитров - местна коалиция: "ЗДРАВКО ДИМИТРОВ – ДА РЕШАВАМЕ ЗАЕДНО"
20. Емил Жечев Жечев - НОВА АЛТЕРНАТИВА 21. Михаил Димитров Саков - Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ 22. Райна Димитрова Пелева - Коалиция АБВ и Български Социалдемократи за Пловдив

24. Станьо Атанасов Балтов - местна коалиция "КОАЛИЦИЯ ЗА СЛАВЧО АТАНАСОВ: ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ-НФСБ и ВМРО"

"Южен"

1. Мария Петкова Аргилашка - ПП ГЛАС НАРОДЕН 2. Костадин Василев Стоилов - Българска Социалдемокрация
3. Кирил Мирославов Велчев - ПП ГЕРБ 4. Павел Джованов Чемишанов - Коалиция "ОБЕДИНЕНИ ЗЕЛЕНИ" 5. Красимир Трифонов Трифонов - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
6. Рени Стефанова Стефанова - КОАЛИЦИЯ "КАУЗА ПЛОВДИВ" 7. Евелин Георгиев Парасков - ПП СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ 10. Костадин Василев Воденичаров - НАРОДЕН СЪЮЗ
11. МИХАИЛ ГЕОРГИЕВ КАЗАНДЖИЕВ - ПП АТАКА 14. Росица Росенова Шаранкова - Движение за права и свободи-ДПС 17. Александър Ангелов Велчев - ПП България без цензура
19. Александър Колев Колев - местна коалиция: "ЗДРАВКО ДИМИТРОВ – ДА РЕШАВАМЕ ЗАЕДНО" 20. Кольо Стефанов Колев - НОВА АЛТЕРНАТИВА 21. Атанас Костов Атанасов - Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ
22. Лениела Александрова Начева- Антонова - Коалиция АБВ и Български Социалдемократи за Пловдив

24. Борислав Кръстев Инчев - местна коалиция "КОАЛИЦИЯ ЗА СЛАВЧО АТАНАСОВ: ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ-НФСБ и ВМРО"

"Тракия"

1. Даниел Петков Аргилашки - ПП ГЛАС НАРОДЕН
3. Костадин Димитров Димитров - ПП ГЕРБ 4. Георги Румянов Стойчев - Коалиция "ОБЕДИНЕНИ ЗЕЛЕНИ" 5. Добромира Стефанова Тошева - БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ
6. Николай Кръстев Йордов - КОАЛИЦИЯ "КАУЗА ПЛОВДИВ" 7. Гергана Вътева Стоянова - ПП СЪЮЗ ЗА ПЛОВДИВ 9. Николай Георгиев Узунов - Движение 21
10. Йордан Георгиев Станишев - НАРОДЕН СЪЮЗ 11. НЕЙКО ТРИФОНОВ НЕЙКОВ - ПП АТАКА 12. Красимир Стойков Чучев - ДВИЖЕНИЕ ЗА РАДИКАЛНА ПРОМЯНА БЪЛГАРСКАТА ПРОЛЕТ
14. Ерол Аянов Садъков - Движение за права и свободи-ДПС 16. Атанас Петров Янев - Политическа партия "Солидарност" 17. Ангел Костадинов Калоянов - ПП България без цензура
19. Георги Динчев Божев - местна коалиция: "ЗДРАВКО ДИМИТРОВ – ДА РЕШАВАМЕ ЗАЕДНО" 20. Андриана Трифонова Петрова - НОВА АЛТЕРНАТИВА 21. Денка Василева Василева - Партия ДВИЖЕНИЕ ЗА СОЦИАЛЕН ХУМАНИЗЪМ

22. Станислав Насков Настев - Коалиция АБВ и Български Социалдемократи за Пловдив

24. Костадин Иванов Гаров - местна коалиция "КОАЛИЦИЯ ЗА СЛАВЧО АТАНАСОВ: ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ-НФСБ и ВМРО"

На тези избори за първи път от доста време насам ще можете да гласувате за кмет на район. Това ще бъде възможно, ако се намирате в един от трите града в България, където има достатъчно големи райони, позволяващи по закон такова деление - София, Пловдив и Варна.

Промяната беше вкарана в закона миналата година от БСП и ДПС, с възражение от ГЕРБ. Според първите, това разширява демокрацията, според противниците на промяната - без увеличаване на правомощията на тези кметове, това само ще спъва работата на голямата община. Това е един от най-често променяните членове в закона.


Благодарим ви, че четете Капитал!

Вие използвате поверителен режим на интернет браузъра си. За да прочетете статията, трябва да влезете в профила си.
Влезте в профила си
Всеки потребител може да чете до 10 статии месечно без да има абонамент за Капитал.
Вижте абонаментните планове

12 коментара
  • 1
    G.te avatar :-P
    G.te

    Вчера търсих списък с кандидатите на всички партии за районни кметове, но безуспешно. Браво Капитал!

  • 2
    mila1235 avatar :-?
    mila1235

    и аз търсих, и доста трудно посъбрах няколко имена... но за съжаление за повечето няма никаква допълнителна информация освен едното име :)
    Информацията за няколкото кандидата от по популярни партии, поне тези за които намерих инфо, са силно негативни.... другите неизбираеми... лоша работа общо взето

  • 3
    sto67nes avatar :-|
    sto67nes

    Голяма мистика и конспирация са тези избори...

  • 4
    pogled avatar :-|
    Григор Лилов

    "Народ, който избира корумпирани, самозванци, крадци и предатели не е жертва. Съучастник е."
    Джордж Оруел.

  • 5
    rsx10579546 avatar :-|
    Дилян Пеев

    Такива хора като г-н Гълъбинов трябва да бъдат подкрепяни и насърчавани да вървят само напред.

  • 6
    xim01579546 avatar :-|
    vladimira.velekova_85

    Съгласна съм с теб, Дилян. Той е един от изчезващите некорумпирани и човечни хора.

  • 7
    ghc54592076 avatar :-|
    paskal_p_1

    Браво на Румен Гълъбинов за пореден път защитава своите добри качества! Образован човек за пример!

  • 8
    gnt57579546 avatar :-|
    petrova.katq

    Харесвам Румен Гълъбинов! Той е икономист и финансист, бил е и председател на Агенцията за застрахователен надзор.

  • 9
    scp29579546 avatar :-|
    cvetomir_borisov_11_22

    Имах честа да се запозная с Румен Гълъбинов, да разгледам неговите възгледи от близо! Бях впечатлен, дано повече хора го разберат!

  • 10
    bsn45579546 avatar :-|
    samuil.kostov.129

    Съгласявам се с вас! Мисля г-н Гълъбинов , че напълно заслужава респект!


Нов коментар

За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.


Вход

С използването на сайта вие приемате, че използваме „бисквитки" за подобряване на преживяването, персонализиране на съдържанието и рекламите, и анализиране на трафика. Вижте нашата политика за бисквитките и декларацията за поверителност. OK