Новият брой:
Образованието: Лунната мисия на България

Вечерни новини: По-важното от уикенда и какво се очаква през новата седмица

Меркел даде надежда за поетапно влизане на България в Шенген; Американското правителство ограничава дейността си; Григор Димитров е сред най-добрите осем на Australian Open; Предупреждения за силен сняг и вятър в понеделник в страната

Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на откритото първенство на Австралия по тенис.
Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на откритото първенство на Австралия по тенис.
Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на откритото първенство на Австралия по тенис.    ©  Thomas Peter
Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на откритото първенство на Австралия по тенис.    ©  Thomas Peter
Бюлетин Вечерни новини Вечерни новини

Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"

Краят на седмицата беше изпълнен с по-значими събития от обикновено. Германският канцлер Ангела Меркел се срещна в София с българския премиер Бойко Борисов и даде надежда, че най-накрая страната ни може да бъде приета в Шенген, но това ще стане поетапно. Американското правителство ограничи дейността си, защото Сенатът не успя да приеме финансирането му. Григор Димитров продължава да се представя отлично на корта и достигна до четвъртфинала на откритото първенство на Австралия, където ще се изправи срещу преодолим съперник - британеца Кайл Едмънд.


Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

2 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата

Вижте абонаментните планове