Йорданка Фандъкова: Смятам, че проектът за центъра е организиран добре
Кметът на Столична община обяснява за ремонтите по ул. "Граф Игнатиев" пред "Капитал"
Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"
Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата
* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.
7 коментара
Абе май не е организиран чак толкова добре, щом се вдигна толкова вой. Слушах я Фандъкова сутринта по телевизията, не беше много убедителна. Понеже гафът си е гаф, квото и да си говорим. Са се опитва да замазва. Ама хората вече все по-малко й имат доверие.
Мръндъкова що се прави че нещо зависи от нея?
Столица на ФАНДЪЦИ !!!
Европейска, но мръсна, хаотична и загрозена. Мафията е в държавата и държавата е в мафията. Фандъкова е личното пуделче на мутрата комунист Бойко Борисов. И параван, за който се крият червените ГЕРБави мутри и крадат нагло. СТРОИ се по лоши проекти. Работи се с подизпълнители, които от своя страна работят с цигани строители. Цигани строители - смешно и жалко !!! Строи се некачествено !!! Всички ремонти приключват така. НДК след Бойко се ремонтира ТРИ пъти. И скоро ще плаче за нов ремонт. Площад Славейков от Софиянски досега - това е трети ремонт !! Ако в Италия, например, ремонтират така, то РИМ ще е непрекъснато разкопан. Ама не е. Цяла София е покрита с колчета. От най-различен вид. Особено с новите платени зони за скубане на хората. Които лесно се рушат и пак се подменят. А има и групи, които ги рушат, за да бъдат подменяни. Скубят хората с такси, винетки, данъци и глоби, а после строят некачествено, ремонтират, назначават некадърници, които отново ни скубят, пак строят и така докато ни докарат до отчаяние. МАФИЯ !!!
Не варвам нито на ББ, нито на Фандъкова, а Вие?!
Ако не друго доказаха, че са експерти в обещанията, лъжите, замазването на гафове и търсенето на изкупителни жертви. Докога?!
Оставка на "сламената"кметица и най-вече на мародерите зам.-кметове, които ГЕРБ е имплантирал непосредствено под нея!
Фандъкова зашо не вземе да обясни каква е тази митична фирма посредник, от която се купува македонския гранит за центъра. Да каже за колко се продава на данъкоплатеца и каква е цената в Македония. Щото ми е интересно колко остава в посредника, който година преди да се появи в Столична община имал 18 хил. лв. оборот, а сега върти милиони.
До коментар [#4] от "Tuta Nota":
Като не вярваш, гласувай за някоя партия изжън парламента. Няма по-пряк начин да накажеш всички некадърници в Парламента.
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.