Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"
Карсуел е едно от най-противоречивите, но и интересни лица в британската политика през последните години. Той беше една от основните фигури в лагера за напускане на ЕС от Великобритания и никога не е крил, че според него Вrexit поставя началото на нова революция.
Автор е на много статии за трансформацията, която водят със себе си дигиталните технологии в политиката и комуникациите.
Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата
* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.
Все още няма коментари
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.