ГБС ще строи пробива на "Тодор Каблешков" до "Симеоновско шосе" за 18.2 млн. лв.
Предстои да бъде избран изпълнител и за участъка на булеварда от "Луи Айер" до "Черни връх" за прогнозните 17 млн. лева


Най-важното от света на личните финанси, пазарите и управлението на спестяванията.
- Обединение с ГБС е предложило най-ниската цена и е с най-много точки на техническото предложение от класираните, макар и сумата да е с 5 млн. лв. по-висока от прогнозната на общината.
- Още не е подписан договор, но ако няма обжалване, строителството може да започне още тази пролет.
- Чакат се и резултати от класирането и за участъка от "Луи Айер" до бул. Черни връх".
Обединение с участието на "ГБС - Инфраструктурно строителство" и "Глобал кънстръкшън" се класира на първо място в търга на Столичната община за изграждане на т.нар трети градски ринг в частта му на ул. "Филип Кутев" между ул. "Сребърна" и бул. "Симеоновско шосе". Фактически това е продължението на бул. "Тодор Каблешков", който е с размер на градска магистрала и предвиден трамвай по средата.
Статията, която искате да прочетете е част от архива на "Капитал", който е достъпен само за абонати. Той включва над 200 000 стати с всичко за бизнеса, политиката и обществото в България от 1993 г. насам.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата
* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.
Все още няма коментари
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.