Най-важното от деня. Всяка делнична вечер в 18 ч.
"Ще има каквото аз кажа: неспирно джамбуре, кукери, носии, рок концерти до дупка, пържоли до откат и 30-метрова вавилонска кула със сцени на пет етажа, плесната насред най-централния булевард, без никакъв замисъл, без никаква връзка с историята и традициите на града, без никаква идея, освен да в п е ч а т л и м чужденците. С някакво чудо невиждано, което ще пристигне от Швейцария в 17 тира и сигурно ще струва колкото неслучилите се ремонти на площада, концертната зала и ДНА, взети заедно.
Остава само да им покажем как се плува вампор, да се ударим в гърдите и да се провикнем гордо: "Булгар, булгар!"Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици Към офертата
Вижте абонаментните планове
1 коментар
Капитал, 73изпуснали сте Андрей Райчев по БНР aria-vliza-v-turbulentna-godina-no-vanshnite-turbu lencii-mogat-da-promenat-sveta
http://bnr.bg/horizont/post/101066033/raichev-balg
" Един човек/мъж като види хубава девойка трябва да се усмихне и да и подаде ръка. Има обаче мъже които се разтреперват, крият се в мазето и почват да плачат. Причината е, че мама ти е правила някакви неща като малък. Това му викаме луд човек" .
!!!
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.