"Цялата патриотична общност в България с нетърпение очакваше закона за трюфелите и ето - ВМРО им го даде."
лидерът на "Атака" Волен Сидеров в ефира на bTV
Симбиозата между власт и частни интереси е превърнала държавните органи в изпълнители на поръчки, а зависимостта на премиера и от руски фактори руши икономиката и националната сигурност и не позволява разкриване на престъпления, засягащи интересите на поръчителите."
бившият военен министър Бойко Ноев пред в. "Сега"
"Сигурно (президентът Румен Радев - бел. ред.) е искал да изземе инициативата от Сашо Томов. Девет месеца преди президентските избори този анонс ми е малко или много странен. Предвид колко време има, очаквам да се кандидатира за нещо друго или поне с друг вицепрезидент."
вицепремиерът Томислав Дончев в предаването "120 минути" по Би Ти Ви
"Ще пътуваме много в чужбина и в България и на всеки, който ни "бръкне в окото", ще му бъде отворена вратата."
селекционерът на националния отбор по футбол Ясен Петров пред Би Ти Ви
"Напълно недокоснато остана доминиращото националистическо разбиране, че ние винаги сме прави, че нашите политици и учени нищо не са сгрешили, когато положиха основите на нашата идентичност върху гръцката история и култура. Ние не направихме никакъв опит да обясним случилото се, поне за да не повторим грешките отново."
първият външен министър на Македония Денко Малевски, цитиран от Mediapool.bg
"Избягвам да правя прогнози за френската политика, така че ще се въздържа и за германската."
френският президент Франсоа Макрон пред журналисти
"Цялата патриотична общност в България с нетърпение очакваше закона за трюфелите и ето - ВМРО им го даде."
0 коментара