Най-важното от света на личните финанси, пазарите и управлението на спестяванията.
2020 година показа нагледно колко е важна здравната система, която в мирно време повечето политици пренебрегват и държат в ъгъла с мизерен бюджет. COVID кризата обаче промени до известна степен нагласите на обществото и го направи по-чувствително към случващото се в здравната система и дефицитите в нея.
Лекарите, професионалистите по здравни грижи, санитарите, лаборантите, магистър-фармацевтите, доброволците очертаха във всекидневието си нагледните измерения на героизма в битката с коронавируса.
Статията, която искате да прочетете е част от архива на "Капитал", който е достъпен само за абонати. Той включва над 200 000 стати с всичко за бизнеса, политиката и обществото в България от 1993 г. насам.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата
* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.
Все още няма коментари
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.