10 от 20 резултата за медал

8 фев 2019 Капитал
20 въпроса: Петър Попангелов // Лица /

20 въпроса: Петър Попангелов

20 въпроса: Петър Попангелов Петър Попангелов е сред чудесата в българския спорт. Той е единственият българин с победа за Световната купа в алпийските ски, а освен това има шест втори и четири трети места. Завършил е 37 пъти в топ 10 на Световната купа.2277 прочитания

22 май 2017 Катаржина Естейт
Единственият златен <b>медал</b> за България от Decanter World  ... // Advertorial /

Единственият златен медал за България от Decanter World ...

производителите на вина.Със сребърен медал е наградено "La Verite" 20152451 прочитания

3 окт 2016 Александър Иванов
Държавата ще отдели още 100 хил. лв. за параолимпийците // България /

Държавата ще отдели още 100 хил. лв. за параолимпийците

игри. Единственото отличие бе златният медал на Ружди Ружди в тласкането11992 прочитания

21 авг 2016 Капитал
Вечерни новини: 21 август // Седмицата /

Вечерни новини: 21 август

борбата. Демирева донесе първия олимпийски медал в леката атлетика за страната4015 прочитания

19 авг 2016 Капитал
КапиталНО // КапиталНО /

КапиталНО

игри Елица Янкова спечели първия медал за страната"Винаги съм оптимист4942 прочитания

25 май 2016 Катаржина Естейт
Katarzyna Еstate се нареди сред най-добрите производители на вина в света // Advertorial /

Katarzyna Еstate се нареди сред най-добрите производители на вина в света

Encore Syrah 2009 Единственият златен медал за България от Syrah du2925 прочитания

30 сеп 2015 Катаржина Естейт
Най-доброто червено българско вино според Mundus Vini 2015 // Advertorial /

Най-доброто червено българско вино според Mundus Vini 2015

2015 година е най-успешна за Katarzyna Estate със завоюваните 37 медала от най-престижните международни конкурси 2015 година е най-успешна за Katarzyna Estate със завоюваните 37 медала от най-престижните международни конкурси! Chopin Nocturnе 2013 е 4693 прочитания

27 авг 2014 Юлиян Арнаудов
Българската ScaleFocus с награда за най-бързоразвиваща се компания // Имена /

Българската ScaleFocus с награда за най-бързоразвиваща се компания

технологична фирма ScaleFocus получи сребърен медал от международните бизнес награди Stevie8484 прочитания

5 авг 2013 Капитал
Железният Райън Лохти // Спорт /

Железният Райън Лохти

първенство в Барселона – със сребърен медал в щафетата на 4x100 м5484 прочитания

10 авг 2012 Кирил Кирчев
Тервел Пулев с бронз от олимпиадата // Спорт /

Тервел Пулев с бронз от олимпиадата

класирането си за полуфинала. Втория медал - сребърен, спечели снощи Станка Златева4260 прочитания