Новият брой:
Чудото на езика

Ученици от Пловдив ще получат стипендии за образованието си от местния бизнес

Това е начинът най-добрите ученици да влязат в правилната среда на големи и социално отговорни компании

Скрийншот nbo.bg
Скрийншот nbo.bg
Скрийншот nbo.bg    ©  Скрийншот nbo.bg
Скрийншот nbo.bg    ©  Скрийншот nbo.bg
Бюлетин Вечерни новини Вечерни новини

Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"

Този текст е част от специалното издание на "Капитал" Регионален бизнес: Пловдив. Още за развитието на бизнеса в отделните региони в страната може да откриете тук.

Николет Матакова, Елизабет Джамбазова и Надя Колева можеха просто да си гледат учението в Лондон, Милано и София. И трите са от пловдивски семейства, които имат възможност да им дадат образование. Момичетата обаче решават, че образованието е ценност, която искат да споделят. И на крилете на ентусиазма решават, че правилният начин е да подпомогнат с месечни стипендии от 100 лева 100 талантливи пловдивски деца от 8 до 12 клас за цяла учебна година.


Четете неограничено с абонамент за Капитал!

Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.

Абонирайте се

Възползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент

2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата

Всички абонаменти планове

* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.

Все още няма коментари
Нов коментар

Още от Капитал