"Ускорител" за бизнес проекти ще започне работа до края на май във Варна
Появата на нови споделени работни места в града очертава тенденция към търсене на нов тип бизнес контакти
Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"
До края на май във Варна трябва да започне работа първият в града "преакселератор" за стартъп проекти. За това съобщи Галин Желязков, който чрез сдружението "Споделено работно място Варна" е организатор и на серията събития "Стартъп уикенд", където проекти в сферата основно на IT технологиите срещат потенциални партньори и инвеститори.
Статията, която искате да прочетете е част от архива на "Капитал", който е достъпен само за абонати. Той включва над 200 000 стати с всичко за бизнеса, политиката и обществото в България от 1993 г. насам.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата
* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.
Все още няма коментари
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.