2019 г. - не краят, а началото
"Капитал Градове: Пловдив" – специално издание за Пловдив, подарък за всички, закупили "Капитал" тази седмица
Всяка делнична вечер получавате трите най-четени статии от деня, заедно с още три, препоръчани от редакторите на "Капитал"
Статията е част от специалното издание "Капитал Градове: Пловдив", което е подарък за всички, закупили вестник "Капитал" в периода 19-25 октомври.
2019 г. обещава да е годината на Пловдив. Дългото излизане от сянката на София, което започна с индустриалния му пробив и продължи с развитието му като дестинация за уикенд туризъм, ще приключи с изкачването му като Европейска столица на културата. Кръгът, поне привидно, би трябвало да е затворен.
Статиите от архива на Капитал са достъпни само за потребители с активен абонамент.
Абонирайте сеВъзползвайте се от специалната ни оферта за пробен абонамент
2 лв. / седмица за 12 седмици * Към офертата
* Aбонамент за Капитал - 2 лв./седмица през първите 12 седмици, а след това - 7.25 лв./седмица. Абонаментът Ви ще бъде подновяван автоматично и таксуван на месечна база. Може да прекратите по всяко време. Само за нови абонати, физически лица.
Все още няма коментари
Нов коментар
За да публикувате коментари,
трябва да сте регистриран потребител.